Дата: від до Скинути

Вітаємо з Днем ангела Петрів, Павлів, Павлінок, Павлівних, Павловичів, Петрівних та Петровичів!

12 липня ми відзначаємо свято Петра і Павла. Апостоли Петро і Павло особливо шануються як учні Ісуса Христа, які після смерті та воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу. Образи цих Святих золотою ниткою вплетені в історію нашого рідного краю. Від щирого серця вітаємо вас з цим великим святом! Бажаємо міцного здоров’я, щастя і благополуччя кожній родині. Нехай завжди буде благословенна наша українська земля, а свято увійде в кожен дім світом, щастям і радістю. Многая літ  і всіх земних благ.

08:42 12.07.2021

Вітаємо із храмовим святом отця Івана Кепещука та всіх парафіян храму «Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла» ПЦУ  в смт Делятин!

Вітаємо із храмовим святом отця Івана Кепещука та всіх парафіян храму «Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла» ПЦУ в смт Делятин!

Всечесний отче Іване та парафіяни Храму «Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла» ПЦУ  в смт Делятин, щиро вітаємо вас із Храмовим святом! Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року. У цей святковий день складаю щиру подяку Вам отче Іване та всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і красивою. А це все жертовна праця небайдужих парафіян. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи Вашу молитву, винагородить всіх вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив. Об’єднаймося в любові один до одного, пам’ятаймо про свій громадянський обов’язок перед державою. І в цей непростий час бажаю вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє. Нехай це свято принесе світло до ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Нехай Господь обдаровує всіх вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

08:19 12.07.2021

11 липня день рибалки в Україні

Традиційнодень рибалки відзначають у другу неділю липня. Цей день приурочений до Всесвітнього дня рибальства. В Україні цей день на законодавчому рівні заснував Леонід Кучма в 1995 році. Свято створено, щоб підтримати всіх людей, що мають відношення до рибальської сфери в професійному плані, і порадувати любителів риболовлі вихідного дня.

10:15 11.07.2021

Вітаємо з днем народження настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в смт Делятин отця Петра Мойсяка!

Щиро вітаємо з днем нородження! Бажаємо енергійності, стійкості духу, наснаги, реалізації планів та нових ідей. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат! Міцного здоров'я та натхнення для плідної праці у Божому винограднику, достатку, радості, любові та многая літ!

10:02 11.07.2021

Вітаємо з днем народження старосту Чорноославського старостинського округу Жолобчука Петра Івановича!

Щиро вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо  міцного здоров'я та натхнення для щоденної роботи, успіхів у всіх починаннях, любові та родинного затишку, хай в домі завжди панує радість, спокій та достаток, а серце повниться милосердям та добрими намірами!

09:52 11.07.2021

Вітаємо з днем народження керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Поп'юк Іванну Денисівну!

Щиро вітаємо Вас з днем народження! Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання. Бути жінкою- керівником - це важка і клопітка робота, що вимагає досвіду, розуміння, особливого підходу до кожного працівника, відповідальності та наполегливості, проте із цим завданням ви чудово справляєтеся, вносите свої мудрі та практичні родзинки у кожну справу, за яку беретеся...

08:26 10.07.2021

"English Way" для дорослих стартує!

Центр вивчення англійської мови «English Way” оголошує набір на курси англійської мови для дорослих.  Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих покращити свій рівень розмовної англійської мови, розібратися з граматикою та вдосконалити свої вміння та навички. На вас чекає багато цікавого.  Набір у групи за попереднім записом.  Вся детальна інформація  за телефонами:   +380 (68) 709 52 60 Катя +380 (99) 611 69 33 Христина

14:42 09.07.2021

Легкоатлет Михайло Гаврилюк, житель Делятина Надвірнянського району Івано-Франківської області, представлятиме Івано-Франківську область у складі Олімпійської збірної України для участі в Іграх XXXII Олімпіади в Токіо-2020!

11:25 09.07.2021