Виконавчий орган Делятинської селищної ради з питань фінансів та бюджету

Відділ фінансів Делятинської селищної ради є виконавчим органом Делятинської селищної ради, утворений радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Відділ фінансів є підзвітним, підконтрольним селищній раді, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади та підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові, а також підзвітний та підконтрольний Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Міністерству фінансів України.

Назва установи: Відділ фінансів Делятинської селищної ради.

Скорочена назва: Відділ фінансів.

Код ЄДРПОУ 43964184

Засновником Відділу фінансів Делятинської селищної ради є Делятинська селищна рада.

Юридична адреса: 78442, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, вулиця 16 Липня, будинок 273.

E-mail:   delyatyn_finance@ukr.net

У своїй діяльності Відділ фінансів керується Конституцією України, законами України, Бюджетним кодексом України, актами Верховної Ради України, указами Президента України,  постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства фінансів України, наказами та інструкціями Державної казначейської служби України, рішеннями селищної ради та виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням.

Відділ фінансів є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, майнові та немайнові права, власні бланки та штампи.

Рішення про створення відділу

Рішення селищної ради №1490-27/2020 «Про створення відділу фінансів Делятинської селищної ради територіальної громади»

14:44:29 30.03.2021