В Делятинській громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 14.07.2022 16:30

На засіданні чергового виконавчого комітету були розглянуті та прийняті рішення з таких питань Порядку денного:

1.Про звіт про підсумки виконання бюджету Делятинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Доповідач: Тарас ВАЦИК – начальник відділу фінансів Делятинської селищної ради.

2.Про внесення змін до бюджету Делятинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Тарас ВАЦИК – начальник відділу фінансів Делятинської селищної ради.

3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської  селищної ради за ІІ квартал 2022 року.

Доповідач: Володимир КУХТАРУК – директор КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації».

4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Делятинської селищної ради за ІІ квартал 2022 року.

Доповідач: Іванна АБРАМ’ЮК –  директор КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

5. Про затвердження Протоколу електронного аукціону оренди обєкта комунального майна та надання в оренду комунального майна Делятинської селищної ради за результатами електронної процедури.

Доповідач: Любомир ВАСИЛИШИН – начальник відділу земельних відносин та екології.

6. Про надання матеріальної допомоги жителям  Делятинської  територіальної громади.

Доповідач: Василь ЮЗЬКІВ – начальник відділу соціального захисту населення.

7. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про визначення місця  проживання  малолітньої дитини.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник служби у справах дітей.

8. Про зміни до Програми сприяння вирішенню питань піднесення престижу військової служби, соціально -побутових і культурних проблем військовослужбовців, інформаційно-пропагандистського забезпечення,

культурно-виховної і просвітницької роботи, правового виховання військовослужбовців ХХХХ на 2022-2025 роки.

Доповідач: Іванна ПОП’ЮК – керуючий справами (секретар) виконкому.

9.Про розгляд звернення Яворської  Тетяни Іванівни.

Доповідач: Богдан КЛИМ’ЮК – селищний голова.

10.Про виведення із членів ОСГ Пирожук Галини Василівни.

11. Різне.

Доповідач: Богдан КЛИМ’ЮК селищний голова.