ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ОГОЛОШЕННЯ

Делятинська селищна рада об'єднаної територіальної громади інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади:

директор Зарічанського ліцею  ім. В. Яворського (знаходиться в с. Заріччя вул. Церковна, 37).

На  посаду керівника Зарічанського ліцею  ім. В. Яворського може призначатися  особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

-заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

-довідку про відсутність судимості;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-медичні довідки за формами № 122-2/о та № 140/о;

-перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти на 6 (шість) років (на 2 (два) роки - для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше), що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, якості освітнього процесу в закладі освіти тощо. Перспективний план (програма) подається у запечатаному конверті в обсязі до 10 аркушів друкованого тексту шрифтом Times New Roman 14 кеглем і відкривається на засіданні комісії по допуску претендентів на участь у конкурсному відборі.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або  моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Умови оплати праці – відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Документи на участь у конкурсі приймаються в приміщенні Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади з 11.09.2018 року до 10.10.2018 року включно.

Відповідальні  за прийом документів особи:

Поп'юк Іванна Денисівна 0672747822,

Процьків-Доцяк Лідія Любомирівна 0678332330,

Дідик Руслана Василівна 0671500992.

Іспит складається письмово за екзаменаційними  білетами або тестами, які  пропонуються  кандидату  на  його  вибір  і  відкриваються  у присутності  кандидатів  на  заміщення  вакантних  посад  під  час складання іспиту.

Іспит складається державною мовою.

Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу за результатами відповідей на запитання та ситуаційне завдання ( 5 балів за кожне питання) або визнає конкурс таким, що не відбувся  та оприлюднює результати конкурсу на веб-сайті Засновника.

Конкурс на заміщення вакантної посади керівника Зарічанського ліцею № 2 ім. В. Яворського планується провести 26 жовтня 2018 року о 10.00 год в Народному домі смт  Делятин.

Голова конкурсної комісії                                           Іванна Поп’юк