Осінній призов юнаків 1994-2003 рр народження

Розпочато проведення підготовчих дій щодо чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу у 2021 році.

Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24.02.2021 року № 71/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України  на строкову військову службу у 2021 році", Наказу військового комісара Надвірнянського районного ТЦК та СП № 114 від 09.08.2021 року та Розпорядження селищного голови № 175 від 19.08.2021 року про те, що з 25.08.2021 року розпочато підготовчі дії до осінього призову громадян України чоловічої статі 1994-2003 рр народження, які зобов'язані, не залежно від того, надійшла повістка чи ні, з'явитися до Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження медичної комісії, або для отримання відстврочки від призову з різних причин. Громадяни зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96. Особи, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою несуть відповідальність згідно із законодавством. Органи Національної Поліції України мають право затримувати призовників та доставляти до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для складання адміністративного протоколу за порушення правил військового обліку (штраф від 850 до 1700 грн)