Шановні представники бізнесу

та жителі Делятинської ОТГ !

Просимо вас взяти участь в опитуванні, яке проводиться селищною радою  з метою врахування думки  громади та бізнесу при  розробці Стратегії розвитку  Делятинської об’єднаної територіальної громади  на період 2019-2027 рр.

Для цього вам необхідно заповнити анкету, яку можете завантажити на сайті  селищної ради  https://delyatynska-gromada.gov.ua/   в рубриці «Стратегія розвитку» та заповнену анкету надіслати на Е-mail: 04354539@mail.gov.ua  або заповнити її електронну форму: для підприємців чи жителів громади.

Також Ви можете отримати бланк анкети в приймальні селищного голови  в приміщенні  Делятинської селищної ради по вул.16 Липня, 273 чи  в адмінприміщеннях Делятинської ОТГ в с.Заріччя, с.Чорний Потік, с.Чорні Ослави. Заповнені анкети залишити в приймальнях адмінприміщень Делятинської ОТГ чи