Новини

Пам'ятка щодо перетинання державного кордону дітьми, особами з інвалідністю та особами, які їх супроводжують, в умовах надзвичайного та воєнного стану

09:36:35 16.03.2022

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 лютого  2022 року  в залі засідань Делятинської селищної ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені; було розглянуто ряд питань порядку денного щодо захисту прав та інтересів  малолітніх дітей, а саме:

14:34:38 22.02.2022

Шукаємо патронатних вихователів!!!!

Відповідно до Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя,  патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

15:03:56 04.02.2022

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини...

28 грудня  2021 року  в залі засідань Делятинської селищної ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії  розглянуто ряд питань порядку денного щодо захисту прав та інтересів  малолітніх дітей, а саме:

09:23:25 29.12.2021

25 листопада 2021 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Делятинської селищної ради

25 листопада  2021 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Делятинської селищної ради. На засіданні комісії розглянуто ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

15:38:33 25.11.2021

27 вересня 2021 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Делятинської селищної ради. На засіданні комісії розглянуто ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

17:13:37 27.09.2021