Новини

Відбулася нарада з директорами закладів освіти громади: обговорювали можливості створення академічного закладу освіти...

12 квітня 2024 року в залі засідань Делятинської селищної ради відбулася нарада селищного голови Богдана Клим'юка, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Руслани Дідик спільно з директорами закладів освіти Делятинської громади. В ході наради обговорювалося питання пошуку можливостей для створення в громаді профільного та академічного ліцеїв. Створення такого закладу освіти дозволить учням Делятинської громади здобувати профільну освіту на початковому її етапі. Також були обговорені питання перспективи та стратегія розвитку освітніх закладів в найближчому майбутньому.

16:05:44 12.04.2024

Інспектором ювенальної превенції Надвірнянського РВП спільно із Службою у справах дітей проведено інформаційно-профілактичні заходи з учнями

05 березня 2024 року інспектором ювенальної превенції Надвірнянського РВП Уляною Голіней, спільно з працівниками Служби у справах дітей Делятинської селищної ради проведено інформаційно-профілактичні заходи з учнями 8 класу Делятинського ліцею № 1 Делятинської селищної ради. Зокрема, йшла мова про домашнє насильство та його попередження, булінг, правила уникнення конфлікту й поради як підтримувати доброзичливі стосунки з однолітками.

15:48:52 08.03.2024