Новини

27 вересня 2021 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Делятинської селищної ради. На засіданні комісії розглянуто ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

17:13:37 27.09.2021

Відбулося чергове засідання комісії з питаннь захисту прав дитини Делятинської селищної ради...

Сьогодні 24 червня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Делятинської селищної ради. На засіданні комісії було  розглянуто ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей, а саме:

13:35:50 24.06.2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 квітня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Делятинської селищної ради. На засіданні комісії були розглянуті питання, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, а саме:

14:13:21 26.04.2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини..

22 березня 2021 року в приміщенні Делятинської селищної ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії були розглянуті та обговорені питання, що стосуються захисту прав та інтересів дитини. Комісія прийняла рішення виключно в інтересах дитини, які будуть затвердженні на черговому засіданні виконавчого комітету.

13:58:01 22.03.2021