Делятинська громада
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

ПОСАДА ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ЛІКАРНІ

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Інформуємо про те, що 06.07.2018 р. в  газеті «Народна воля» опубліковано оголошення  про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації»  Делятинської селищної ради  об’єднаної територіальної громади.

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» оголошується конкурс на посаду головного лікаря комунального підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради  об’єднаної територіальної громади.

Комунальне підприємство «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації»Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади створено відповідно до рішення Делятинської   селищної    ради  об’єднаної  територіальної     громади  №128-4/2018 від 20.04.2018 (скорочена назва КП "Делятинська МНЛ планового ЛтР»).

Місцезнаходження: 78442, смт Делятин, вул. Луги, 5.

Основні напрями діяльності підприємства визначені Статутом.

        Документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді з
06    липня  2018 року     до 16:00   03 серпня 2018 року    за  адресою:   78442 смт. Делятин, вул. 16 Липня, 273 Надвірнянського району Івано-Франківської області, Делятинська селищна рада  об’єднаної територіальної громади.

       Електронна адреса для довідок: 04354539@mail.gov.ua.

      Телефон для довідок: (03475)  4-34-75.

Претенденти подають особисто або надсилають поштою наступні документи:

 1. копію паспорта громадянина України;
 2. письмову заяву про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади згідно зпостановою КМУ № 1094 від 27.12.2017р.;
 3. резюме у довільній формі;
 4. автобіографію;
 5. копії документів про освіту, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. згоду       на   обробку   персональних    даних   згідно з постановою КМУ № 1094 від 27.12.2017р.;
 7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі; конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на три роки, в якому передбачаються:

          план розвитку закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу та результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

           пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

      пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;

 1. довідку  управління МВС про відсутність судимості;
 2. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладах за формами, затвердженими МОЗ;
 3. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно  з постановою КМУ № 1094 від 27.12.2017р.;
 4.  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно з постановою КМУ № 1094 від 27.12.2017р;
 5.  підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2017 рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

         Претендент на участь в конкурсі може подати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Документи, крім заяви про участь в конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

         Вимоги до претендента:

 • Повна вища медична освіта за напрямом підготовки «Медицина»;
 • Післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»;
 • Як правило, стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» не менше 5 років.

         Умови оплати праці керівника закладу визначаються відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», контракт укладається строком на три роки.

         Ознайомитися із  статутом КП «Делятинська міська некомерційна лікарня  планового лікування та  реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної  громади  можна на офіційному веб-сайті Делятинської селищної ради об’єднаної громади  за посиланням: https://delyatynska.gromada.org.ua.

         Заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу відбудеться
07 серпня 2018 року о 10.00 год в приміщенні Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади (78442  смт Делятин, вул. 16 Липня, 273  Надвірнянського  району  Івано-Франківської області).

 

 

Голова конкурсної комісії                                                      Віра Кухтарук 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь