Дата: від до Скинути

Вітаємо з професійним святом бойовий склад та ветеранів військово- морських сил України!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!  Сьогодні морська авіація, війська берегової оборони, кораблі і судна сумлінно виконують складні та відповідальні завдання, прикривають морські та сухопутні ділянки державного кордону України.

09:42 04.07.2021

Вітаємо з днем народження члена виконкому Делятинської селищної ради Бойко Віру Василівну!

З нагоди дня народження прийміть найщиріші вітання! Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевного спокою, радості та достатку, хай кожен день приносить любов та сонячний настрій, а доля завжди буде прихильною до Вас! Многая літ і всіляких гараздів!

09:15 03.07.2021

Вітаємо з Міжнародним днем спортивного журналіста!

Бути кваліфікованим спортивним журналістом – це особливе покликання, яке вимагає професійного відношення, глибоких знань та любові до унікального світу спорту, універсальних олімпійських цінностей.

09:40 02.07.2021

Вітаємо з днем народження провідного спеціаліста Служби у справах дітей Черленюк-Почтар Наталію Іванівну!

В радісний і світлий день народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра. Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!

09:24 02.07.2021

Вітаємо із професійним святом державних реєстраторів!

Шановні державні реєстратори!  Вітаємо вас з професійним святом! Завдяки вам не тільки здійснюється реєстрація юридично вагомих дій, а насамперед вирішуються багато питань в правових взаємовідносинах! Ми бажаємо всім вам плідної  і натхненної професійної діяльності та нових здобутків, корисного досвіду та поваги від осіб, що звертаються до вас! Нехай завжди і у всьому супроводжують удача й оптимізм, достатку та позитиву! Зі святом! Дякуємо Вам за працю!

09:53 01.07.2021

Вітаємо з ювілейним днем народження директора КНП "Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Абрам'юк Іванну Іванівну!

Колись хтось завів традицію в ювілей підбивати підсумки, а ми пропонуємо почати будувати нові плани. Від усього серця бажаємо Вам нових успіхів та звершень, цікавих подій у житті, щастя і здоров’я. Нехай всі Ваші бажання і мрії збуваються, і, головне, щоб Вам завжди хотілося мріяти. А для цього у вас є все – улюблена сім’я, цікава робота, міцне здоров’я і матеріальне благополуччя. Бережіть те, що маєте, примножуйте, радійте кожному дню, починайте його завжди з посмішки, зустрічайте з гордо піднятою головою випробування, пишайтеся досягненнями. Бажаємо Вам гарного, цікавого, наповненого любов’ю й позитивом, життя! Здійснення мрій та рясних Божих благословінь! З ювілеєм! Многая літ! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.

09:13 01.07.2021