Захист прав споживачів. Головне Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Що потрібно знати при купівлі генератора...

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області   подає  наступну актуальну інформацію. В умовах воєнного стану  в країні та у зв’язку з постійним відключенням світла, споживачів закликають потурбуватися про резервне джерело живлення.  Зараз генератор електричного струму життєво необхідний усім. Що слід узяти до уваги?

09:32:01 02.12.2022

Що споживачу потрібно знати купляючи товари через інтернет?

Популярність інтернет-магазинів в Україні, з розвитком останніх світових подій постійно зростає. То що ж потрібно знати споживачам, укладаючи договір на відстані? Подаємо поради спеціалістів управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

09:58:18 07.11.2022

Тарифи на тепло, розподіл природного газу та постачання гарячої води не зростатимуть

В Україні на період дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення запроваджується мораторій на підвищення тарифів на послуги з розподілу природного газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

14:18:58 22.08.2022