Захист прав споживачів. Головне Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

В червні різке підвищення температурного режиму пришвидшило проходження фаз розвитку сільськогосподарських рослин, а висока вологість повітря та опади сприяли поширенню хвороб.

10:52:14 01.07.2022

До уваги споживачів: на що необхідно звертати увагу при купівлі риби

Риба є улюбленим продуктом багатьох людей. Включати рибу до раціону родини потрібно щонайменше раз на тиждень, адже рибні страви – джерело легкого й корисного білка, цінних вітамінів, мікроелементів, а риб’ячий жир, що складається з поліненасичених кислот омега-3 й омега-6, необхідний для повноцінного функціонування організму.

13:29:32 30.06.2022

Держпродспоживслужба застерігає від отруєнь грибами

Грибний сезон на Прикарпатті розпочато. В лісах області почали з’являтися перші літні гриби. На жаль, щороку в нашій області реєструються один-два десятки випадків отруєнь грибами, з них окремі випадки закінчуються смертю. Особливо сумно те, що часто трапляються випадки отруєнь грибами серед дітей, інколи навіть малолітніх.

16:33:19 29.06.2022

Профілактика отруєнь дикорослими рослинами

Гострі отруєння рослинами на Прикарпатті трапляються зазвичай у теплу пору року серед туристів, які вживають незнайомі рослини в їжу, або серед дітей, які відпочивають у літніх таборах, на дачах.

16:32:14 29.06.2022