Захист прав споживачів. Головне Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Повідомлення RASFF стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів, що експортувався з Литовської Республіки

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 18.02.2023 №2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувався з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул. Солом´янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

10:28:04 08.03.2023

Особливості реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу

10:20:02 08.03.2023

Що потрібно знати при купівлі генератора...

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області   подає  наступну актуальну інформацію. В умовах воєнного стану  в країні та у зв’язку з постійним відключенням світла, споживачів закликають потурбуватися про резервне джерело живлення.  Зараз генератор електричного струму життєво необхідний усім. Що слід узяти до уваги?

09:32:01 02.12.2022

Що споживачу потрібно знати купляючи товари через інтернет?

Популярність інтернет-магазинів в Україні, з розвитком останніх світових подій постійно зростає. То що ж потрібно знати споживачам, укладаючи договір на відстані? Подаємо поради спеціалістів управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

09:58:18 07.11.2022

Тарифи на тепло, розподіл природного газу та постачання гарячої води не зростатимуть

В Україні на період дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення запроваджується мораторій на підвищення тарифів на послуги з розподілу природного газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

14:18:58 22.08.2022