ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Делятинській селищній раді об'єднаної територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ

Установчі збори з формування складу громадської ради Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади відбудуться 12 жовтня 2018 року  в приміщенні Народного дому (смт Делятин, вул. 16 Липня, 225А).

Початок зборів о 14.00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу громадської ради при Делятинській селищній раді об'єднаної територіальної громади:

ПІП

Назва організації або органу виконавчої влади, яку представляє

Масевич Роман Михайлович

ГО «Правий сектор»

Бойко Неля Володимирівна

Директор Делятинського психоневрологічного інтернату

Бахмат Назар Васильович

ГО «Права справа Прикарпаття»

Вацик Роман Михайлович

ГО «Спільними зусиллями»

Гаврилюк Михайло Миколайович

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Івасюк Марія Василівна

директор Народного дому смт Делятин

Мисюк Андрій Іванович

науковий співробітник, завідувач Делятинського краєзнавчого музею

Нищей Ярослав Михайлович

директор КП «Комунгосп»

Обідняк Михайло Васильович

заступник голови Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

о. Богдан Іванюк

парох  УГКЦ   Різдва Пресвятої  Богородиці

Петріщак Андрій Ярославович

ГО «Гуцульська община»

Поп’юк Іванна Денисівна

начальник відділу з правової та кадрової роботи  Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

Сидорук Василь Миронович

ГО «Братерство українських комбатантів»;

Туєшин Тарас Миколайович

ГО «Молодіжно-патріотична спілка «Едельвейс»;

Яворський Любомир Васильович

ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО

Делятинщини»

Громадська рада при Делятинській селищній раді об'єднаної територіальної громади як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади, налагодження ефективної взаємодії вищезазначеного органу виконавчої влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади.

Документи приймаються секретарем ініціативної групи Бойко Н.В. ініціативною групою до 12 вересня 2018року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт. Делятин, вул. Шептицького (Ковпака), 32, з 09.00 до 16.00 год. Додаткова інформація за телефонами:

Бойко Неля Володимирівна 0950559925

Масевич Роман Михайлович 0977443856