Грантовий конкурс «Scholarship в Україні»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти взяти участь у новому VI  конкурсі проєкту «Scholarship в Україні», який дозволяє студентам одержати виплату за академічні успіхи. Організатором, який ініціював проект, є компанія CyberShark.

17:02:33 09.11.2020

Як захистити себе від вірусних інфекцій?

Коронавіруси– це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

14:09:57 02.11.2020

Термінове оголошення для жителів громади! ВХІД до приміщення Делятинської селищної ради в захисних масках з дотриманням соціальної дистанції!

Відповідно до протокольного рішення від 02.11.2020 року №26 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Делятинської селищної ради ОТГ з 00:00 години 02 листопада 2020 року на території Делятинської ОТГ застосовуються протиепідемічні заходи встановлені для «помаранчевого» рівня епідемічної  небезпеки.

10:59:26 02.11.2020

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки!

Відповідно до протокольного рішення від 02.11.2020 року № 26 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Делятинської селищної ради ОТГ з 00:00 години 02 листопада 2020 року на території Делятинської ОТГ застосовуються протиепідемічні заходи встановлені для «помаранчевого» рівня епідемічної  небезпеки, а саме:  Забороняється:

10:23:32 02.11.2020