ОГОЛОШЕННЯ

Гаряча телефонна лінія КП «Делятинський некомерційний ЦПМСД», яка працює цілодобово!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! Для вашої зручності при виникненні питань стосовно COVID-19 (коронавірус), в КП «Делятинський некомерційний ЦПМСД» діє телефон гарячої лінії, який працює ЦІЛОДОБОВО (на випадок якщо телефон задекларованого лікаря не відповідає, чи знаходиться поза мережею, а також для тих хто не заключив декларації з лікарем, для тих хто повернувся з-за кордону і незнає що робити). +380971679828

18:44:18 27.03.2020

Прийнято рішення про виділення коштів з місцевого бюджету для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19.

Сьогодні 24 березня 2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, на якому прийнято рішення виділити з місцевого бюджету 330 тис. грн. на придбання необхідних засобів  КП «Делятинської міської некомерційної лікарні планового лікування та реабілітації» та КНП «Надвірнянська ЦРЛ» для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19.

14:53:46 24.03.2020

Просимо повідомляти про одиноких, самотньо проживаючих жителів похилого віку громади, яким необхідна допомога.

Просимо повідомляти про одиноких, самотньо проживаючих жителів похилого віку громади, яким необхідна допомога за тел. +380968834739 (Черленюк-Почтар Наталія Іванівна).

15:57:27 23.03.2020

Про функціонування телеграм-каналу Фонду соціального страхування України: t.me/socialfund.

«Надвірнянське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Івано-Франківській області інформує страхувальників Надвірнянського району» про функціонування телеграм-каналу Фонду соціального страхування України: t.me/socialfund.

15:30:07 23.03.2020