ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Спливає термін подання документів на участь у конкурсах на заміщення вакантних посад.

Нагадуємо всім бажаючим про те, що 7 грудня 2019 року останній день прийому документів на участь у конкурсах на заміщення вакантних посад в Делятинській селищній раді ОТГ, а саме:

13:25 03.12.2019

Чергове засідання виконкому 10 грудня

Інформуємо мешканців громади про те, що чергове засідання виконавчого комітету  відбудеться  10 грудня 2019 року в приміщенні  Делятинської селищної ради ОТГ. Початок о  14. 00 год.

14:32 02.12.2019

Чергове засідання Громадської ради

Інформуємо мешканців громади про те, що 31 жовтня 2019 року  в приміщенні Народного дому смт Делятин відбудеться чергове засідання Громадської ради. Початок о 18.00 год.

17:06 29.10.2019