ОГОЛОШЕННЯ

Виїзний семінар на тему : "Підготовка до чергового етапу Е-декларування. Проблемні питання".

У четвер, 20 лютого 2020 року в приміщенні Народного Дому смт Делятин відбудеться виїзний семінар на тему : "Підготовка до чергового етапу Е-декларування. Проблемні питання". Початок о 13.30 год. Запрошуємо до участі суб'єктів декларування.

15:07 17.02.2020

Увага! Спливає термін подання документів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади!

До уваги всіх, хто бажає взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу земельних відносин, будівництва та архітектури!  16 лютого 2020 року спливає термін подання документів на участь у конкурсі.

16:28 12.02.2020

"Кабінет респондента" - новий сервіс від Державної служби статистики України

Новацією в напрямку зміцнення партнерських взаємовідносин та посилення зворотного зв’язку з респондентами, як одного з пріоритетів діяльності органів державної статистики, є запровадження Державною службою статистики України сервісу для подання державної статистичної звітності в електронному вигляді – безкоштовного програмного забезпечення  «Кабінет респондента», доступ до якого починаючи з 1 лютого 2019 року відкрито за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

14:38 02.09.2019