Увага! Штормове попередження.

Управління з питань цивільного захисту ОДА інформує, що ввечерi 11 липня та впродовж 12 - 13 липня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 10 липня станом на 08.00. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

15:45:53 10.07.2020

Пропонуємо ознайомитись із матеріалами громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів (жителів громади) під час розроблення Детального плану території

Оголошення З метою врахування  інтересів громадськості під час розроблення фізичними та юридичними особами Детального плану території в смт Делятин, Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади буде проведено Громадське обговорення, яке триватиме з   06 .07.2020 р. по     04.08.2020 р.

14:21:02 06.07.2020

Важлива інформація! Прийнято рішення про посилення карантинних заходів у сфері громадського харчування...

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА прийняла рішення про посилення карантинних заходів у сфері громадського харчування, через зростання кількості підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19. Було прийнято рішення заборонити на території області проведення масових заходів (весіль, днів народжень, хрестин, поминальних обідів тощо) в закладах громадського харчування всередині приміщень за участю більше 10 осіб – до 31 липня 2020 року.

17:02:38 02.07.2020

Звертаємося в селищну раду із заявою про відшкодування завданих стихією збитків

Шановні жителі громади! Якщо ви постраждали внаслідок паводку 22, 23 червня 2020 року, просимо Вас терміново (до 26 червня) звернутися в селищну раду  для заповнення бланку заяви про відшкодування завданих збитків. До заяви необхідно додати пакет документів (копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника, копії документів, що підтверджують право власності на будинок та земельну ділянку та /або договір оренди, договір найму житлового будинку чи земельної ділянки, номер страхового полісу у разі якщо майно застраховане, виписку із банку про відкритий рахунок на ім’я заявника) а також фотографії завданих збитків.

10:38:37 25.06.2020