ШТРАФ ЗА ПРОДАЖ НЕПОВНОЛІТНІМ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНУ – ВІД 6800 ДО 13600 ГРИВЕНЬ

З метою зосередження уваги громадськості на проблему продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім, посилення відповідальності за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю і тютюну нагадуємо, що законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»). Також  визначено, що продавець алкогольних напоїв або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який їх купує, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця надати такий документ продаж такій особі забороняється.

11:29:51 05.05.2021

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо розробки та погодження детальних планів територій

Делятинська селищна рада інформує про те, що 28 квітня 2021 року о 09:00 год  в приміщенні селищної ради  смт Делятин по вул. 16 Липня, 273  відбудеться громадське слухання про врахування громадських інтересів щодо розробки та погодження детальних планів територій згідно списку:

09:11:42 23.04.2021

Делятинська селищна рада нагадує про те, що триває конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з поводження з твердими побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173, розпорядження селищного голови від 30.03.2021 р. № 76 «Про  проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Делятинської територіальної громади».

11:26:11 21.04.2021

УВАГА!!  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС!!

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони роблять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

10:00:07 12.03.2021