Староста Чорнопотоківського старостинського округу

Шовгенюк Василь Васильович

Народився 27.09.1962 року в с. Чорний Потік Надвірнянського району Івано-Франківської області в сім’ї робітників.

У вересні 1969 року розпочав навчання у Чорнопотоківській восьмирічній школі, яку закінчив у 1978 році.

1980-1982 рр – служба у лавах армії СРСР (був призваний Надвірнянським районним військоматом, служив у м. Щолково Московської обл. РФ та в центральних офіцерських курсах в м. Старий Петербург Калінінградської обл, РФ.

Після служби в армії працював на комбінаті комунальних підприємств  в смт Печеніжин, Коломийського р-ну Івано-Франківської обл.

З 1989 року  працював  на різних посадах у Надвірнянському відділенні АСК «Оранта».

Був обраний депутатом Надвірнянської районної ради ІІІ демократичного скликання.

У 1998 р. вступ до Коломийського політехнічного коледжу Львівського політехнічного інституту, який закінчив у 2001 році, здобувши спеціальність бухгалтер-фінансист.

2002-2018рр сільський голова с. Чорний Потік.

З 2018 року староста с. Чорний Потік.

Одружений. Дві дорослі дочки, одна з яких трагічно загинула у 2015 році.

Дружина Шовгенюк Ганна Василівна 28.11.1961 р.н., працює  в ДП «Делятинський держлісгосп» на посаді заступника головного бухгалтера.

Ні я, ні мої родичі до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягалися.

Громадянин України.

Судимість відсутня.

Домашня адреса: 78461, вул. Б. Хмельницького, 119, с. Чорний Потік Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Контактний телефон: 0673447053