Протидія домашньому насильству

Що таке домашнє насильство...

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

15:19:32 16.11.2023

Куди звернутися у випадку домашнього насильства.

Для запобігання та протидії домашнього насильства в Україні створена та діє розгалужена мережа служб підтримки для громадян, які постраждали від насильства та / або насильства за ознакою статі.

15:15:41 16.11.2023