Звіти по доступу до публічної інформації

2018 рік

За 12 місяців 2018 року до Делятинської селищної ради ОТГ надійшли 13 запитів на публічну інформацію. З НИХ 4 - ПОШТОЮ, 9 - ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ, ЗАПИТИ НАДХОДИЛИ ВІД ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ, ТА СТОСУВАЛИСЯ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ, ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО УКЛАДЕНИХ ДОГОВОРІВ ТА ДОЗВОЛІВ, СТРАЙКІВ, ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО НАЯВНОСТІ ВІЛЬНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК. ВСІ ЗАПИТИ ЗАДОВОЛЕНО У ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ТЕРМІНИ (ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ").

2019 рік

За 12 місяців 2019 року до Делятинської селищної ради ОТГ надійшли 13 запитів на публічну інформацію. З НИХ 3 - ПОШТОЮ, 5 - ЕЛЕКТРОННОЮ 5- ОСОБИСТО.

ЗАПИТИ НАДХОДИЛИ ВІД ЮРИДИЧНИХ (10) ТА ФІЗИЧНИХ (3) ОСІБ, ТА СТОСУВАЛИСЯ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ, ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБ’ЄКТИ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ, ОБСЯГУ ФІНАНСУВАННЯ ТА РЕМОНТУ ДОРІГ, ЗВІТІВ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПО РІЗНИХ НАПРЯМКАХ, ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ТА ПРЕМІЮВАННЯ, ЗАХОДІВ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ ОХОРОНИ НАВКОЛИЩНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА  ТА ІН.

НА ДЕЯКІ ЗАПИТИ, ЗАДОВОЛЕННЯ ЯКИХ ВИМАГАЛО ТРИВАЛОГО ЧАСУ БУЛО НАПРАВЛЕНО ПРОМІЖНІ ВІДПОВІДІ, ПРОТЕ В ЦІЛОМУ, ВСІ ЗАПИТИ ЗАДОВОЛЕНО У ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ТЕРМІНИ (ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ").