НАЗК презентує онлайн-курс для антикорупційних уповноважених «На захисті прав викривачів»

Сьогодні Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) презентує новий онлайн курс «На захисті прав викривачів», головною метою якого є допомога антикорупційним уповноваженим по роботі з викривачами корупції.

Під час навчання на користувачів чекають не лише відеолекції та корисні додаткові матеріали, але й цікаві кейси та інтерактивні ігри

Про що курс?

• Міжнародні стандарти викривання та забезпечення прав викривачів корупції.
  • Поняття, гарантії та права викривачів.
  • Повноваження антикорупційних уповноважених щодо захисту викривачів.
  • До яких органів потрібно звертатися з повідомленням про той чи інший корупційний злочин.
  • Процедура прийняття та розгляду повідомлень викривачів.
  • Як антикорупційному уповноваженому взаємодіяти з органами, які розглядають корупційні злочини.
  • Психологія співпраці з викривачами.
  • Формування культури викривання в організації

Для кого цей курс?

• Для антикорупційних уповноважених, щоб полегшити роботу з повідомленнями про корупцію та викривачами.
  • Для потенційних викривачів, щоб розібратися в тонкощах повідомлень про корупцію та власних правах.
  • Для студентів, які хочуть розпочати кар’єру антикорупційного уповноваженого.
  • Для представників/власників бізнесу, щоб вести бізнес без корупції та зберегти прибутки
  • Для всіх, хто цікавиться темою антикорупції.

Зареєструватися на навчання можна за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NAZK+up002+2023-02/about/

Курс створено студією онлайн-освіти EdEra у співпраці з НАЗК за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.