Староста Зарічанського старостинського округу

Яворська Любов Степанівна

Народилася 27.07.1969 р.н., в селі Заріччя Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Громадянка України.

Освіта – вища.

В 2018 році закінчила  Київський Міжнародний університет розвитку людини «Україна».

1975-1984 р. навчання в Зарічанській восьмирічній школі;

1984-1986 р.  навчання Делятинській СШ №2;

у 1986 р. вступила в Чернівецький технікум радянської торгівлі;

після закінчення  1988 р. працювала в Чернівецькому торговому об’єднанні №2.

1988-1998 рр. працювала  в Делятинському споживчому товаристві.

2001-2003 рр. працювала діловодом Зарічанської сільської ради.

У 2003 р.  прийнята на державну службу спеціалістом з питань виконавчої роботи Зарічанської сільської ради.

З 2018 року  виконувала функціональні  обов’язки старости села Заріччя, одночасно працювала адміністратором  відділу Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради ОТГ.

Депутат п’ятого, шостого, скликань Зарічанської сільської ради, та сьомого скликання Делятинської  селищної ради ОТГ, депутат восьмого скликання Надвірнянської районної ради.

Рішенням Делятинської селищної ради № 7-1/2020 від 26.11.2020 року затверджена старостою Зарічанського старостинського округу.

Одружена.

Чоловік  -  Яворський Василь Іванович,1967 р.н.- машиніст тепловоза  Чернівецького ДЕПО;

Син    - Яворський  Юрій Васильович, 1990 р.н.- доктор філософії, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри  інженерно-фізичного факультету Київського політехнічного університету;

Син  - Яворський Василь Васильович, 1995 р.н. – закінчив Івано-Франківський медичний університет, на даний час проходить практику  в Німеччині та поглиблено вивчає німецьку мову;

Позапартійна.

Судимість відсутня.