Староста Чорноославського старостинського округу

Жолобчук Петро Іванович

Народився 11 липня 1978 року та проживає в селі Чорні Ослави Надвірнянського району Івано-Франківської області.

З 1985р. по 1993 рік навчання в Чорноославській ЗОШ.

З 1993р. по 1995 рік навчання в Білоославській ЗОШ.

З вересня 1995р. по липень1999р. навчання в Економіко-Правничому інституті,       (отримав базову вищу освіту з напрямком підготовки «Право»).

З березня 2004р. по червень 2005р. навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом (отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство»).

З жовтня 2001р. по серпень 2010 року робота на посаді старого державного виконавця відділу ДВС Надвірнянського районного управління юстиції.

З жовтня 2010 року по грудень2020 року робота на посаді головного державного виконавця Надвірнянського РВ ДВС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

У жовтні 2003 року зареєстрував шлюб.

Дружина: Жолобчук Марія Юріївна 1982 р.н.

Дочка: Жолобчук Христина Петрівна 2005 р.н.

Син: Жолобчук Віталій Петрович 2008 р.н.

Депутат VI демократичного скликання Чорноославської сільської ради та VIІ скликання Делятинської селищної ради ОТГ.

Громадянин України.

Судимість відсутня.

Домашня адреса: 78462 уч. Козова, с. Чорні-Ослави Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Контактні телефони: 0979253909, 0994223562.