Відбувся практичний семінар з питань ДРАЦСу...

25 січня 2024 року в залі засідань відбувся практичний семінар з питань ДРАЦСу.Спільно з начальником Надвірнянського відділу ДРАЦСу в Надвірнянському районі Івано-Франківської області Західного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції Марією Гураш та діловодом даного відділу Богданою Янцюк, секретарем Делятинської селищної ради Галиною Вацик та керуючим справами (секретарем) виконкому Делятинської селищної ради Іванною Поп’юк, старости населених пунктів Делятинської громади, працівники відділу ЦНАП та представники КНП медицини Делятинської громади обговорили щоденні проблемні питання, що стосуються роботи у цьому напрямку. В ході неформального живого спілкування всі охочі змогли отримати відповіді на запитання щодо реєстрації актів цивільного стану (народження, смерть, шлюб тощо) та отримати корисні практичні консультації щодо роботи.

17:21:12 25.01.2024