ЦНАП

До уваги мешканців громади! Відновлено прийом документів на отримання адміністративних послуг у земельній сфері

Відповідно до наказу Держгеокадастру № 117 від 28.05.2022 р. «Про поновлення доступу до Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану адміністраторам центрів надання адміністративних послуг» у відділі Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради відновлено прийом документів на отримання адміністративних послуг у земельній сфері, а саме:

11:44:50 02.06.2022

Зустріч із представником пенсійного фонду у відділі ЦНАП в Делятині

Сьогодні у відділі Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради спеціаліст Надвірнянського відділу обслуговування (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провела виїзний прийом.

15:52:12 01.06.2022

Розширили список змін, які можна внести про ФОП на порталі Дія

Розширили список змін, які можна внести про ФОП на порталі Дія Гарна новина для підприємців! Тепер на порталі Дія можна внести зміни до ПІБ та місцеперебування ФОП. Раніше послуга була доступна тільки офлайн і коштувала 250 грн. На порталі Дія ви можете отримати її дистанційно за 190 гривень. Внести зміни до паспортних даних чи місцеперебування на порталі Дія — це  кілька хвилин на заповнення онлайн-заяви,  24 години на внесення змін, 190 гривень замість 250 Тож вносьте зміни в ФОП без поїздок у держоргани та черг. Лише кілька хвилин за комп?ютером — і готово!

14:42:26 17.05.2022

Уряд України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

14:41:43 17.05.2022