Увага!!!Планове вимкнення!!!!!

У зв’язку з плановими роботами 02.08.2021 з 09:00 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Делятин (вул.Луги) У зв’язку з плановими роботами 02.08.2021 з 08:00 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Делятин (вул.Луги, вул. Луги)

10:30 23.07.2021

Вітаємо з Днем народження техпрацівницю Остап'юк Марію Василівну

Нехай кожен день приносить радість, усмішки і подарунки, нехай всі мрії здійснюються, а плани реалізуються.Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

08:02 22.07.2021

Відбулася зустріч з легкоатлетом Михайлом Гаврилюком та його тренером Ярославом Меланюком, які вирушають у складі Олімпійської збірної України для участі в Іграх XXXII Олімпіади в Токіо-2020. Голова Делятинської громади Богдан Клим'юк побажав успішної поїздки та повернення з перемогою!

16:05 21.07.2021

20 липня  у приміщенні Церкви Християн Cуботнього Дня, відбулася урочиста зустріч дітей з Луганської області а саме із села Сиротіне, яке дуже постраждало внаслідок пожежі, на зустрічі були діти з сімей які постраждали та  які будуть безкоштовно відпочивати  у селі Білі Ослави в церкві Християн Суботнього Дня. З привітальним словом виступив голова Делятинської територіальної громади Клим'юк Богдан Богданович, побажавши дітям гарного відпочинку та яскравих вражень.

11:09 21.07.2021

Вітаємо з днем народження члена виконавчого комітету Стецюка Івана Миколайовича

Прийміть щирі та сердечні вітання із Вашим Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Великих успіхів, здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради

09:27 21.07.2021

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури Марчука Івана Михайловича!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, віри у кращий завтрашній день, великого людського щастя, родинного благополуччя, миру та спокою на нашій українській землі. Гарного настрою, оптимізму, морального та матеріального задоволення від життя на многії і благії літа.

09:22 21.07.2021