Комісії, що створені в Делятинській селищній раді, уповноважені особи

Комісії, що створені при виконавчому комітеті Делятинської селищної ради

Адміністративна комісія

Комісія з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, на території Делятинської територіальної громади

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Комісія з питань евакуації Делятинської селищної ради

Опікунська рада при виконавчому комітеті Делятинської селищної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

Постійна комісія для складання актів прийому-передачі документації (розпорядження селищного голови № 234 від 30.11.2020 року)

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Делятинської селищної ради

Комісії, що створені розпорядженнями селищного голови

Постійно діюча комісія для проведення громадських слухань в Делятинській селищній раді (розпорядження селищного голови № 37 від 18 лютого 2021 року)

Комісія з проведення стандартизованої оцінки об’єктів оренди (розпорядження селищного голови № 38 від 18.02.2021 року)

Постійно діюча комісія з питань охорони праці в Делятинській селищній раді (розпорядження селищного голови № 46 від 01.03.2021 року)

Комісія для перевірки знань з питань охорони праці працівників Делятинської селищної ради (розпорядження селищного голови № 45 від 01.03.2021 року)

Комісія із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності в Делятинській селищній раді (розпорядження селищного голови № 43 від 01.03.2021 року)

Комісія з приймання-передачі справ Делятинської селищної ради (розпорядження селищного голови № 55 від 10.03.2021 року)

Уповноважені та відповідальні особи

Відповідальна особа за оприлюднення інформації на Єдиному державному веб порталі відкритих даних

Уповноважена особа з питань гендерної рівності та протидії дискримінації на території Делятинської громади (розпорядження селищного голови № 42 від о1.03.2021 року)

Відповідальна особа за охорону праці та техніку безпеки у Делятинській селищній раді (розпорядження селищного голови № 44 від 01.03.2021 року)

Уповноважена особа з питань громадських слухань в Делятинській селищній раді (розпорядження селищного голови № 53 від 10.03.2021 року)

Відповідальна особа за сплату земельного податку на нерухомість на території Делятинської громади (розпорядження селищного голови № 54 від 10.03.2021 року)

Уповноваженя особа, відповідальна за організацію та проведення публічних закупівель (розпорядження селищного голови № 61 від 15.03.2021 року)

Уповноважена посадова особа органу реєстрації (розпорядження селищного голови № 7 від 04.01.2021 року)