Місцевій Пожежній Команді в с. Білі Ослави бути!

Дата: 19.07.2022 09:25

Місцевій Пожежній Команді таки бути у с. Білі Ослави! Надвірнянське районне Управління ДСНС передало спецавтомобіль ЗІЛ-131 для новоствореної Делятинською селищною радою, МПК ( місцева пожежна команда) в селі Білі Ослави, для обслуговування навколишніх сіл, які входять до територіальної громади!                                              Щиро дякуємо всім, хто долучився до доброї справи, а саме: Збройним Силам України, депутатам Делятинської селищної ради за прийняття рішення про створення МПК, голові та депутатам Івано-Франківської обласної ради у виділенні з обласного бюджету по відповідній програмі 215.0 тис. грн, для закупівлі спецформи та забезпечення навчання особового складу, Надвірнянському районному та Івано-Франківському обласному Управлінні ДСНС у виділенні автомобіля та сприянні у створенні МПК! Разом будемо боротися за безпечне майбутнє!

Все буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!