Дата: від до Скинути

Підприємцям Прикарпаття: внесено зміни до програм грантової підтримки єРобота щодо надання мікрогрантів на власну справу

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації інформує про те, що 15 листопада 2022 року Уряд затвердив зміни до програм грантової підтримки єРобота (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць), які затверджені постановою від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

11:50 22.11.2022

На Прикарпатті забезпечено державний контроль за дотриманням гігієнічних вимог на бійнях та потужностях з розбирання і обвалювання м’яса.

У період воєнних дій на території України Держпродспоживслужба Прикарпаття забезпечує постійний державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за заготівлею, забоєм тварин, переробкою, зберіганням та реалізацією продукції, який проводять офіційні ветеринарні лікарі та спеціалісти державних установ ветеринарної медицини.

15:46 21.11.2022

Вітаємо волейболістів з Делятина із новими здобутками на матчі ІІІ туру чемпіонату області в с. Заріччя!

20 листопада 2022 року чоловіча волейбольна команда ВК «ГОРІШ» смт Делятин провела матчі 3 туру чемпіонату Івано-Франківської області  в с. Заріччя Делятинської ТГ.

13:47 21.11.2022

Знову сумна звістка: на східному напрямку героїчно загинув військовослужбовець з Делятина

І знову сумна звістка сколихнула Делятинську громаду… 19 листопада 2022 року під час мінометного обстрілу біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області героїчно загинув командир відділення охорони взводу охорони роти охорони ВЧ 4007 старший прапорщик Копчук Олександр Романович 1979 року народження. Олександр народився та проживав у Делятині по вул. О. Кобилянської…

13:43 21.11.2022