Дата: від до Скинути

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МАСЕВИЧА РОМАНА МИХАЙЛОВИЧА!

КЕРІВНИЦТВО, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ТА АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩИРО ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ МАСЕВИЧА РОМАНА МИХАЙЛОВИЧА! БАЖАЄМО ВАМ МОРЕ ПОЗИТИВУ, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ШАЛЕНОГО КОХАННЯ, УСПІХІВ У РОБОТІ, БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

08:27 28.10.2018

Вітаємо з днем народження директорів Делятинського ліцею № 2 Лейбюка Василя Антоновича та Чорнопотоківського ліцею Струка Михайла Івановича

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРІВ Делятинського ліцею № 2 Лейбюка Василя Антоновича та Чорнопотоківського ліцею Струка Михайла Івановича!

11:10 25.10.2018

Важлива інформація для мешканців Делятина

До відома мешканців селища Делятин, які мають приватизовані земельні ділянки в урочищі «Площа» (за межами населеного пункту), просимо в місячний термін звернутися до Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади  із правовстановлюючими документами на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства (державними актами старого зразка) з метою встановлення власника, площі, та місця розташування даної ділянки.

16:34 22.10.2018

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЗАРІЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМ. В. ЯВОРСЬКОГО

ІНФОРМУЄМО МЕШКАЦІВ ГРОМАДИ ПРО ТЕ,  ЩО ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЗАРІЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМ. В. ЯВОРСЬКОГО, ЯКИЙ ВІДБУВСЯ 18 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ НАРОДНОГО ДОМУ СМТ ДЕЛЯТИН ПЕРЕМОЖЦЕМ СТАЛА СЕВЕРИЛОВА МИРОСЛАВА СТЕПАНІВНА.

12:27 19.10.2018

Святкування 30 - річчя Делятинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Адміністрація Делятинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату запрошує на свякування 30 - річчя з дня заснування закладу, яке відбудеться 21 жовтня 2018 року. Початок  о 14:00 годині в Народному домі смт Делятин.

16:08 16.10.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РАХІВНИКА-КАСИРА ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ КИСЕЛЮК ВІКТОРІЮ МИХАЙЛІВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РАХІВНИКА-КАСИРА ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ КИСЕЛЮК ВІКТОРІЮ МИХАЙЛІВНУ!

15:06 15.10.2018