Підприємцям Прикарпаття: внесено зміни до програм грантової підтримки єРобота щодо надання мікрогрантів на власну справу

Дата: 22.11.2022 11:50

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації інформує про те, що 15 листопада 2022 року Уряд затвердив зміни до програм грантової підтримки єРобота (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць), які затверджені постановою від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

Зокрема:

1) перенесено дату початку шестимісячного строку, протягом якого мають бути створені робочі місця та відбутись працевлаштування на них осіб: з дня укладання договору мікрогранту на термін який розпочинається з дня зарахування коштів на рахунок отримувача;

2) надано можливість подання сканованих копій проектів висадки насаджень та проектів будівництва модульних теплиць, що обов’язково додаються до заяв на отримання відповідних грантів;

3) встановлено максимальні розміри гранту на будівництво модульних теплиць залежно від площі модульної теплиці, а саме:

• 0,4 га - 0,6 га – 2 млн гривень;
  • 0,8 га - 1,2 га – 3,5 млн гривень;
  • 1,6 га - 2,4 га – 7 млн гривень.

4) уточнено кількість нових робочих місць, які необхідно створити за підсумками реалізації проєкту будівництва модульної теплиці: було: створити щонайменше 40 нових робочих місць; пропонується: не менше 14 нових робочих місць на 1 гектар модульних теплиць.

Також в порядку надання грантів для садівництва передбачається, що до заяви обов’язково додається сканована копія проекту висадки насаджень, підписана особою, яка його розробила. Заяви, подані без сканованої копії проекту висадки насаджень, підписаної особою, яка його розробила, не розглядаються.

Нагадаємо, проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.