Про встановлення розміру ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Шоста сесія

26 червня  2018 року № 197-6/2018

смт Делятин

Про встановлення розміру

ставки податку на нерухоме

майно, відмінне від земельної ділянки

Розглянувши та обговоривши інформацію заступника селищного голови Петра Якимця, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, керуючись пунктами статей 10, 12, 266  Податкового кодексу України, пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення на ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік, згідно з додатком 1.
  2. Установити на території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади:
  • ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 2;
  • пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 3.
  1. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади та на інформаційних стендах в приміщеннях селищної ради.
  2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.
  3. Рішення Делятинської селищної ради від 29 січня 2015 року №263-33/2015 «Про запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» визнати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

Селищний голова                                                               Богдан Клим’юк