Вітаємо волейболістів з Делятина із новими здобутками на матчі ІІІ туру чемпіонату області в с. Заріччя!

Дата: 21.11.2022 13:47

20 листопада 2022 року чоловіча волейбольна команда ВК «ГОРІШ» смт Делятин провела матчі 3 туру чемпіонату Івано-Франківської області  в с. Заріччя Делятинської ТГ.

Делятинці здобули перемогу у поєдинку з командою м. Калуша із результатом 3:0, а також перемогли команду із смт. Вигода з аналогічним результатом 3:0. Розпочалася підготовка до наступного туру , який запланований на 17 грудня 2022 року в м. Галич.

Бажаємо гарної підготовки нашим волейболістам, дякуємо за чудові результати, бажаємо насиченої і гри і, звичайно, повернутися із перемогою!