Дата: від до Скинути

До 1 грудня продовжено строк подання ВПО заяв на отримання допомоги на проживання

До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання внутрішньо переміщеними особами заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня 2022 року та допомога не була ними отримана.

11:19 17.11.2022

Безоплатні ліки для людей із діабетом

Своєчасне діагностування та контроль діабету дозволяють попередити розвиток тяжких ускладнень. Люди з діабетом повинні дотримуватися здорового харчування, підтримувати вагу в нормі та бути фізично активними. Крім того, їм необхідно приймати ліки, навіть якщо вони почуваються добре. Про це наголошують в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

09:50 16.11.2022

Час змінювати літні шини на зимові

Наближається період холодної погоди і низьких температур. Щоб сніг не застав вас зненацька, нагадуємо керманичам про своєчасну заміну шин — з літніх на зимові. Це важливий крок на шляху до безпечного керування транспортним засобом.

09:32 16.11.2022