Діарея мандрівників

Діарея мандрівників  - найпоширеніша  хвороба,  що  виникає  у  подорожуючих.  Спіткати  подібне  може  в будь -якій країні  чи  регіоні.

14:49 10.07.2024

Відбулося громадське слухання по затвердженні Детальних планів територій земельних ділянок по селищі Делятин

5 липня в Делятинській громаді відбулося громадське слухання по затвердженню Детальних планів території. Було подано на розгляд матеріали трьох справ по селищі Делятин. Після обговорення та вивчення матеріалів комісія рекомендувала подавати на розгляд сесії селищної ради матеріали на затвердження Детальних планів території.

15:52 05.07.2024

Не ігноруйте сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"!

Шановні громадяни! Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги! Це може врятувати вам життя! Повітряна тривога – це загроза удару з повітря. Українська протиповітряна оборона фіксує запуск ракет, але їх траєкторію визначити не просто. А отже, необхідно спуститися в УКРИТТЯ або хоча б знайти захищене місце в будинку. Якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!” негайно слідуйте до найближчого укриття. завчасно дізнайтеся про місце їх розташування біля вашого дому чи місця роботи. Якщо не встигли добігти до укриття, негайно перейдіть у приміщення без вікон, скористайтесь правилом “двох стін”. Не випробовуйте долю і завжди реагуйте на сигнал повітряної тривоги! Не звикайте до сирени! Не звикайте до війни!

11:34 05.07.2024