Дата: від до Скинути

Запрошуємо жителів та гостей Делятинської громади долучитися до відзначення Дня Героїв

У четвер, 23 травня 2024 року, о 13:00 год відбудуться заходи щодо вшанування пам'яті всіх Героїв України, які відстоювали її суверенітет і незалежність та просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.

14:20 20.05.2024

Команда у складі селищного голови Богдана Клим’юка та депутатів Делятинської селищної ради взяла участь у благодійній спортивно-патріотичній акції «Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України».

До відзначення Дня героїв 23 травня 2024 року команда у складі селищного голови Богдана Клим’юка та депутатів Делятинської селищної ради взяла участь у благодійній спортивно-патріотичній акції «Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України». Дана акція проходить за участі представників різних територіальних громад Івано-Франківської області і відбувається вже втретє. Змагання проходили у формі спартакіади, учасники змагалися в шести видах спорту: волейбол, футзал, бадмінтон, настільний теніс, шахи та шашки.

09:55 20.05.2024