НОВИНИ

Щиро вітаємо з днем народження провідного спеціаліста відділу фінансів та соціально-економічного розвитку Серотюк Оксану Степанівну!

В день уродин прийміть щирі вітання і найкращі побажання! Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку, шаленого взаємного кохання, фінансової стабільності, вірних друзів, море позитиву, кар'єрного росту, поваги від людей і хай Господь щедро обдаровує всілякими гараздами на многая і благая літ!

08:36 28.01.2020

Вітаємо з днем народження директора Делятинської дитячої музичної школи Іваньо Володимира Ілліча

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

10:45 27.01.2020

Вітаємо з днем народження секретаря керівника відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи Романів Христину Іванівну!

З нагоди дня народження прийміть щирі слова вітань! Бажаємо Вам міцного здоров'я, наснаги, кохання, достатку, миру і добробуту в родині, хай кожен день приносить тільки приємні сюрпризи і дарує радість, успіхів у роботі, вірних друзів і хай все задумане збувається! Многая літ!

08:33 26.01.2020