Місцевій Пожежній Команді в с. Білі Ослави бути!

Місцевій Пожежній Команді таки бути у с. Білі Ослави! Надвірнянське районне Управління ДСНС передало спецавтомобіль ЗІЛ-131 для новоствореної Делятинською селищною радою, МПК ( місцева пожежна команда) в селі Білі Ослави, для обслуговування навколишніх сіл, які входять до територіальної громади!                                              Щиро дякуємо всім, хто долучився до доброї справи, а саме: Збройним Силам України, депутатам Делятинської селищної ради за прийняття рішення про створення МПК, голові та депутатам Івано-Франківської обласної ради у виділенні з обласного бюджету по відповідній програмі 215.0 тис. грн, для закупівлі спецформи та забезпечення навчання особового складу, Надвірнянському районному та Івано-Франківському обласному Управлінні ДСНС у виділенні автомобіля та сприянні у створенні МПК! Разом будемо боротися за безпечне майбутнє!

09:25 19.07.2022

Які документи підтверджують знищення або пошкодження орендованого майна через воєнну агресію рф

Фондом державного майна надано роз’яснення щодо документів, якими можуть бути підтверджені факти знищення або пошкодження орендованого майна внаслідок збройної агресії рф.

14:19 18.07.2022

Норми мовного закону, які набули чинності з 16 липня 2022 року, в розрізі книговидання та книгорозповсюдження

Відповідно до підпункту 1 пункту 7 розділу прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» з 16 липня 2022 року вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

14:16 18.07.2022

Урядом врегульовані питання надання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав постанову Кабінету міністрів України № 783, якою передбачається удосконалення порядку надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України. Про це повідомляють у Міністерстві у справах ветеранів України.

11:20 18.07.2022

Вітаємо з днем народження голову Івано-Франківської обласної ради Сича Олександра Максимовича!

Шановний Олександре Максимовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, МИРУ, любові, наснаги та нових перемог,  успіхів у всіх починаннях, достатку та родинного тепла, хай все задумане здійсниться, а Господь щедро обдаровує Своїми ласками на многая літ!

15:58 16.07.2022