Електронний реєстр листків непрацездатності – зручний сервіс для громадян

Громадяни – користувачі вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України мають змогу, не виходячи з дому, отримати інформацію про себе з Електронного реєстру листків непрацездатності. Громадянину надається інформація про номер, дата відкриття та закриття і причину непрацездатності.

09:00 22.07.2022

«Дим – невидимий убивця»: Чому пасивне куріння – це ризик для здоров’я?

З 11 липня 2022 року набули чинності зміни щодо захисту населення від шкоди вторинних тютюнових викидів, зокрема розширення переліку місць, у яких забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів.

15:12 20.07.2022

Можливість реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю онлайн, без участі держреєстратора

ін’юст, ДП «Національні інформаційні системи» та Мінцифри розробили процедуру реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю у автоматичному режимі без участі держреєстратора.

15:09 20.07.2022