ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕНЕСЕНО

ІНФОРМУЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ПРО ТЕ, ЩО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕНЕСЕНО ІЗ 13.11.2018 РОКУ НА 20.11.2018 РОКУ У ЗВ"ЯЗКУ ІЗ ВІДРЯДЖЕННЯМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТА СЕКРЕТАРЯ РАДИ.

11:55 07.11.2018

Оголошення щодо проведення позачергового засідання Громадської ради

Інформуємо мешканців Делятинської громади про те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", 10 листопада 2018 року в приміщенні Народного Дому смт Делятин відбудеться позачергове засідання Громадської ради (яке попередньо було заплановане на 16 листопада 2018 року). Початок о 16:00 год.

15:15 06.11.2018

15 листопада 2018 року зустріч з представниками  Програми "U-LEAD З Європою"

15 листопада 2018 року зустріч з представниками Програми "U-LEAD З Європою"

15 листопада 2018 року о 14.00 год в приміщенні Народного Дому смт Делятин відбудеться зустріч з представниками  Програми "U-LEAD З Європою" з метою вивчення та ознайомлення із станом підготовки  громади до створення відділу ЦНАП.

16:07 05.11.2018

Керівний склад громадської ради

Делятинська селищна  рада  об’єднаної територіальної громади  повідомляє про те, що 01.11.2018р.  відбулося засідання  Громадської  ради при Делятинській селищній раді  об’єднаної територіальної громади.

14:58 05.11.2018

16 листопада 2018 р встановлення меморіальної таблиці Фридерику Паутчу

16 листопада 2018 року 0 12.00 год на будівлі Делятинського ліцею № 1 відбудеться встановлення меморіальної таблиці  визначному польському художнику Фридерику Паутчу (народився в  у 1877 році в смт Делятині, був ректором Краківської академії мистецтв, досліджував звичаї та обряди гуцулів, створив велику галерею картин на гуцульську тематику) Додаткову інформацію можна отримати, перейшовши за посиланням http://volya.if.ua/2018/11/iz-delyatyna-cherez-lviv-z-dumkamy-pro-krakiv/#more-31755

14:52 05.11.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ДІДИК РУСЛАНУ ВАСИЛІВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЩИРО ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДІДИК РУСЛАНУ ВАСИЛІВНУ! БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ФІНАНСОВОЇ СТАБІЛЬНОСТІ, УСПІХІВ У РОБОТІ ТА БОЖОЇ ЛАСКИ НА МНОГАЯ ЛІТ!

14:46 05.11.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ, НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИКА ДЕЛЯТИНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

КЕРІВНИЦТВО, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС, ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИКА ДЕЛЯТИНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ МИСЮКА АНДРІЯ ІВАНОВИЧА! БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО КАРПАТСЬКОГО ЗДОРОВ"Я, ДОВГОЛІТТЯ, УСПІХІВ НА ВАШІЙ ТВОРЧІЙ НИВІ, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, МОРЕ ПОЗИТИВУ І БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ.

08:52 03.11.2018