Виїзний захід в Делятинську об'єднану територіальну громаду....

Дата: 04.11.2020 16:37

4 листопада 2020 року фахівець Надвірнянської районної філії Івано – Франківського обласного центру зайнятості та заступник начальника Надвірнянського бюро безоплатної правової допомоги провели виїзний захід в Центрі надання адміністативних послуг Делятинської об’єднаної територіальної громади.

В рамках заходу фахівець профорієнтації Ірина Кисляк проінформувала про особливості місцевого та регіонального ринків праці, про послуги служби зайнятості, про надання профконсультацій, в тому числі із застосуванням профдіагностичного тестування, про можливість проходження профнавчання за сприяння служби зайнятості.

Ірина Русланівна мала можливість донести до органів місцевого самоврядування інформацію щодо необхідності підтримки малого та середнього бізнесу, ознайомила з формами та видами самозайнятості, як засобу отримання прибутку, інформувала про можливість започаткування власної справи, як додаткову можливість вирішення питання працевлаштування.

Заступник начальна Надвірнянського бюро правової допомоги Людмила Туєшин поінформувала учасників про діяльність бюро безоплатної вторинної правової допомоги та можливість звернення для захисту прав громадян України.