До відома громадським організаціям!

Програма «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд конкурсу проектів громадських організацій, які працюють на регіональному і місцевому рівнях та підтримують розвиток громад.

10:51 29.11.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ІІ КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ З ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ГУЦУЛЯК ІРИНУ ЛЬВІВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ІІ КАТЕГОРІЇ ВІДДІЛУ З ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ГУЦУЛЯК ІРИНУ ЛЬВІВНУ!

08:33 29.11.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КЕРІВНИКА (ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ) КП "ДЕЛЯТИНСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КОВАЛЬЧИШИН СВІТЛАНУ БОГДАНІВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КЕРІВНИКА (ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ) КП "ДЕЛЯТИНСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОВАЛЬЧИШИН СВІТЛАНУ БОГДАНІВНУ!

08:36 26.11.2018

Вітаємо з Днем Ангела Михайлів!

КЕРІВНИЦТВО ТА АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ  ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ АНГЕЛА ВСІХ МИХАЙЛІВ, ЗОКРЕМА ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

09:01 21.11.2018