Делятинська громада знову  пишається грандіозними  спортивними здобутками!

Делятинська громада знову пишається грандіозними спортивними здобутками!

24-26 лютого 2023 року в м. Кам’янець Подільський Хмельницької області відбулася важлива спортивна подія  - чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. На цих загальноукраїнських змаганнях ІІІ місце серед юніорів виборов  Володимир Мироняк,  а ІІІ місце серед старших юнаків здобув Дмитро Касіянчук. Обидва спортсмени є мешканцями смт Делятина і навчаються у Делятинському ліцеї № 2.

11:46 27.02.2023

Рік війни... Пам'ятаємо про кожного!

Сьогодні, 24 лютого 2023 року виповнюється рівно рік з того часу, як московські загарбники розпочали реалізацію свого ганебного плану знищення української нації та захоплення території України…

09:16 24.02.2023

З 25 лютого програма заміни ламп розжарювання на енергоощадні діятиме на усій території Івано-Франківської області

30 січня в Україні стартувала програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Всеукраїнська програма, метою якої є зменшення навантаження на енергосистему через заміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи в домівках українців, ініційована наприкінці 2022 року Президентом України Володимиром Зеленським та підтримана Президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. Українці можуть обміняти 5 старих ламп розжарювання на стільки ж LED-ламп.

10:15 22.02.2023