Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" інформує

БЕРЕЖІМ СВОЄ ЗДОРОВ’Я! На сьогодні відомо, що виникненню більше 40 % онкологічних захворювань можна було б запобігти, дотримуючись здорового способу життя. Відмова від паління, фізична активність, здорове харчування, своєчасна вакцинація проти

На сьогодні відомо, що виникненню більше 40 %  онкологічних  захворювань  можна було б  запобігти,  дотримуючись  здорового способу життя. Відмова  від паління, фізична активність, здорове харчування, своєчасна вакцинація проти вірусів, які викликають захворювання печінки і шийки матки, відмова від тривалого перебування на сонці та в солярії, підтримання нормальної ваги тіла, достатня фізична активність, своєчасна діагностика і увага до власного здоров’я допоможуть людям уникнути цього захворювання.

16:39:55 15.02.2024