Дата: від до Скинути

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЖОЛОБЧУК МАРІЮ ЮРІЇВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЖОЛОБЧУК МАРІЮ ЮРІЇВНУ! ПРИЙМІТЬ НАЙТЕПЛІШІ ВІТАННЯ ЗЛАГОДИ В РОДИНІ, КОХАННЯ, МИРНОГО НЕБА, БАГАТО ПОСМІШОК, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, УСПІХІВ У РОБОТІ, ВІРНИХ ДРУЗІВ, ЗДІЙСНЕННЯ ЗАДУМІВ ТА БОЖОЇ ЛАСКИ НА МНОГАЯ ЛІТ!

14:39 13.10.2018

Оголошення щодо проведення конкурсу на посаду директора Зарічанського ліцею ім. В. Яворського

Інформуємо мешканців Делятинської ОТГ про те, що конкурс на заміщення вакантної посади дирекора Зарічанського ліцею ім. В. Яворського відбудеться 18 жовтня 2018 року в приміщенні Народного Дому смт Делятин. Початок 0 13.00 год.

14:18 12.10.2018

Вітаємо з днем народження члена виконавчого комітету Делятинської селищної ради об"єднаної територіальної громади Боднарука Романа Юрійовича!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОДНАРУКА РОМАНА ЮРІЙОВИЧА!

09:53 11.10.2018

Оголошення! Збори ініціативної групи

Інформуємо мешканців громади про те, що 12 жовтня 2018 року о 14.00 год в приміщенні Народного Дому смт Делятин відбудеться засідання ініціативної групи з метою формування складу Громадської ради при Делятинській селищній раді ОТГ. Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь.

15:16 10.10.2018

Щиро вітаємо всіх юристів з професійним святом!

В Делятинській селищній раді працюють 4 юристи за освітою Іванна Поп"юк (начальник відділу з правової та кадрової роботи),Наталія Пліщук (спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи), Михайло Павлюк (провідний спеціаліст відділу земельних відносин,архітектури,будівництва та ЖКГ),Ілона Мацків(діловод відділу загальної,організаційної та інформаційної роботи).Керівництво ради та депутатський корпус надсилають найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Міцного здоров'я,успіхів у роботі,наснаги,вірних друзів,благополуччя в родинах...Працюйте на благо громади та нашої Держави ще багато років!

07:16 08.10.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬТКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ ВЧИТЕЛІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, ТЕРПІННЯ У ВАШІЙ КРОПІТКІЙ РОБОТІ, ВДЯЧНИХ ТА СЛУХНЯНИХ УЧНІВ, МИРНОГО НЕБА, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ ТА БОЖОЇ ЛАСКИ НА МНОГАЯ ЛІТ!

10:25 05.10.2018