Відбувся конкурс малюнка "Люблю тебе всім серцем, рідний краю!"

Дата: 22.05.2020 17:29

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ протягом травня серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади проходив конкурс малюнка «Ювілей Делятина». Метою проведення конкурсу було виявлення талановитої молоді, виховання молодого покоління, активізації творчого потенціалу дітей; сприяння розвитку учнівської творчості та з нагоди 620-річчя Делятина. У конкурсі взяли участь учні ЗЗСО Делятинської ОТГ (Делятинського ліцею №1, Делятинського ліцею№3, Зарічанського ліцею ім.В. Яворського та Чорнопотоківського ліцею). Учасники Конкурсу представили 15 робіт, в яких проявили свої творчі здібності, вразивши своєю оригінальністю, побудовою композиції на форматі та співвідношенням предметів між собою. Учасники конкурсу виконували роботи в довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, акварельними фарбами та гуашшю за двома віковими категоріями: середня (5-8 класи), старша (9-11 класи). На підставі висновків журі переможцями конкурсу стали: Середня вікова група ( 5-8 класи) І місце: - Римарук Петро, учень 8-А класу Зарічанського ліцею ім.В.Яворського Делятинської селищної ради ОТГ (керівник Стручинська О.В.). ІІ місце: - Начавило Єва, учениця 5 класу Делятинського ліцею №3 Делятинської селищної ради ОТГ (керівник Савро О.В.). ІІІ місце: - Негрич Анастасія, учениця 5 класу Делятинського ліцею №3 Делятинської селищної ради ОТГ (керівник Савро О.В.). Старша вікова група (9-11 класи) І місце: - Дердюк Віталія, учениця 9-А класу Делятинського ліцею №1 Делятинської селищної ради ОТГ (керівник Петріщак О.І.). ІІ місце: - Дердюк Віталія, учениця 9-А класу Делятинського ліцею №1 Делятинської селищної ради ОТГ (керівник Петріщак О.І.). ІІІ місце: - Шовгенюк Микола, учень 11-Б класу Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради ОТГ (керівник Шовгенюк В.Б.). Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними призами. Щиро вітаємо переможців конкурсу, а також висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу.