Дата: від до Скинути

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ З ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ДІДИК ІВАННУ ІГОРІВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ З ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ДІДИК ІВАННУ ІГОРІВНУ! БАЖАЄМО ВАМ ЩАСТЯ, РАДОСТІ, КОХАННЯ, МИРНОГО НЕБА, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, КАР"ЄРНОГО РОСТУ, УСПІХІВ У РОБОТІ І НЕХАЙ ВСЕ ЗАДУМАНЕ ЗБУВАЄТЬСЯ...

10:32 12.12.2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА НАРОДНОГО ДОМУ СМТ ДЕЛЯТИН ІВАСЮК МАРІЮ ВАСИЛІВНУ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З НЕМ УРОДИН ДИРЕКТОРА НАРОДНОГО ДОМУ СМТ ДЕЛЯТИН ІВАСЮК МАРІЮ ВАСИЛІВНУ! БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ І БАГАТІ, УСПІШНІ ТА ЗДОРОВІ, БЕЗХМАРНОГО НЕБА, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, УСПІХІВ У РОБОТІ, ТВОРЧИХ ЗДОБУТКІВ, НАТХНЕННЯ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ ЛІТ!

10:26 12.12.2018

Оголошення про намір передати в оренду нежитлова будівля Зарічанського ліцею ім. В. Яворського (Актова зала площею 151,6 м. кв.) с. Заріччя, для проведення гурткової роботи

11:13 10.12.2018

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ