З’явились рекомендації для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування

Дата: 15.06.2020 16:28

Міністерство цифрової трансформації України повідомило, що на порталі відкритих даних опубліковано остаточну версію рекомендацій для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування.

Зазначається, що версія охоплює 64 набори даних органів місцевого самоврядування у сферах архітектури та містобудування, бюджету, комунальної власності, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, торгівлі тощо.

«Робота над документом тривала понад рік. Протягом цього періоду експерти консультували організації, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування або використовують їхні дані. Серед цих організацій: ДП «Прозорро.Продажі», ДУ «Відкриті публічні фінанси», Центр «Ейдос», BRDO (Відкрите просторове планування), CoST Ukraine, Український інститут з прав людини, EasyWay, OPEN ADV, мережа тренерів і лідерів відкритих даних проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та інші.