Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження спеціаліста відділу земельних відносин,архітектури,будівництва та ЖКГ Делятинської селищної ради ОТГ Павлович Любов Ярославівну.

Надсилаємо щирі вітання з нагоди дня народження. Бажаємо Вам сімейного затишку,достатку, миру,любові та поваги від людей, успіхів у роботі, міцного здоров'я та здійснення мрій.

18:24 02.01.2019

Вітаємо з днем народження депутата ВО N1 Пендорак Діану Дмитрівну та директора Делятинського ліцею N1 Петріщака Олега Ілліча!

Надсилаємо найщиріші вітання з нагоди дня народження Діани Дмитрівна та Олега Ілліча! Будьте здорові, як вода та багаті, як земля,щастя,радості,кохання благополуччя в родинах,достатку та ласки Божої на многая літ!

13:28 01.01.2019

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

Щиро вітаємо мешканців громади з прийдешнім Новим роком! Хай 2019 рік принесе мир і радість,достаток і любов.... Здійснення мрій та сподівань!

13:42 31.12.2018

Звіт щодо запитів на публічну інформацію

Інформуємо про те, що за 12 місяців 2018 року до Делятинської селищної ради надійшло 13 запитів на публічну інформацію. З НИХ 4 - ПОШТОЮ, 9- ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ, ЗАПИТИ НАДХОДИЛИ ВІД ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ, ТА СТОСУВАЛИСЯ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ, ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО УКЛАДЕНИХ ДОГОВОРІВ ТА ДОЗВОЛІВ, СТРАЙКІВ, ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО НАЯВНОСТІ ВІЛЬНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК. ВСІ ЗАПИТИ ЗАДОВОЛЕНО У ВСТАНОВЛЕНІ ТЕРМІНИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ".

11:09 29.12.2018