8 грудня відбулося перше засідання виконавчого комітету восьмого скликання в оновленому складі

Дата: 08.12.2020 17:36

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНа засіданні були розглянуті та прийняті рішення з таких питань Порядку денного:

1.Про відкриття погосподарського номера та присвоєння  поштової  адреси житловому будинку вул. Б. Хмельницького, 557 «Б», с. Чорний Потік  Кухаруку Дмитру Івановичу.Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

2.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) по вул. Лесі  Українки, 40 «Б», смт Делятин Блятник Ганні Юріївні. Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

3.Про присвоєння поштової адреси об’єкту  нерумого майна (житловому будинку) по вул. Сотника Голинського, 13 «Б», смт Делятин Кухарук Оресті Петрівні.

4.Про відкриття погосподарського номера та присвоєння  поштової адреси  житловому будинку по  вул. Б. Хмельницького, 789 «А», с. Чорний Потік  Василишину  Миколі  Івановичу.

5.Про відмову у взятті на квартирний  облік.

Доповідач: Наталія  Черленюк-Почтар – провідний спеціаліст служби у справах дітей.

6.Про втрату статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування,   малолітнім  Молдавчуком Іваном Андрійовичем.

7.Про доцільність влаштування на цілодобове  перебування  Царука Дениса

Владиславовича  до Черченської спеціальної школи.

8.Про надання соціально-матеріальної  допомоги жителям  Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Василь Юзьків – провідний спеціаліст відділу соціального захисту  населення.

9.Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» гр. Левкун Л.С., яка народила та виховала  до восьмирічного віку 5 дітей.

10.Про призначення відповідальної особи за державну реєстрацію  актів цивільного стану  та зберігання  бланків  свідоцтв  про державну реєстрацію  актів  цивільного стану.

Доповідач: Ганна Обідняк – начальник відділу Центр надання адміністративних послуг.

11.Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Доповідач: Роман Дяченко – інспектор ВОС відділу з мобілізаційної роботи  та надзвичайних ситуацій.

12.Про комісію з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, на території Делятинської  селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

13.Про адміністративну комісію.

Доповідач: Петро Якимець -  заступник селищного голови.

14.Про покладення обов’язків із вчинення  нотаріальних дій.

15.Про затвердження тарифів на вивіз ТПВ КП «Комунгосп».

Доповідач: Петро Якимець -  заступник селищного голови.16.Про відкриття погосподарського номера та присвоєння  поштової адреси житловому будинку уч. Центр, 192 «А», с. Чорні Ослави Кондрук Ганні Дмитрівні.

17.Про виведення із членів  ОСГ  Рябчука В.І.

Доповідачі: Ілона Мацків – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури;

Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.