Дата: від до Скинути

"Кіборги вистояли, не встояв бетон" - фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом бійців України

День пам'яті кіборгів — день вшанування пам'яті захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України.

13:05 16.01.2020

Вітаємо з днем народження депутата в/о № 11 Зупника Руслана Володимировича

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, енергії, натхнення та наполегливості! Нехай ваша праця, спрямована на виховання та спортивне вдосконалення дітей, приносить глибоке обопільне задоволення від процесу та результату. Нехай успіх та удача супроводжують Вас у всіх справах, а попереду чекають нові перемоги та досягнення.

08:58 16.01.2020

Василі, Василини, Васильовичі та Василівни - зі святом вас!

Щиро вітаємо з Днем Ангела працівників апарату Делятинської селищної ради ОТГ, а саме: в.о. старости с. Чорний Потік - Шовгенюка Василя Васильовича, спеціаліста відділу земельних відносин, будівництва та архітектури Климюка Василя Миколайовича, спеціаліста відділу ЦНАП Тимінського Василя Івановича, члена виконавчого комітету Поповича Василя Юрійовича!  Нехай ваш заступник тримає вас у своїй святій опіці і дарує щодня радість, достаток, любов, мир, всілякі гаразди та многая літ!

10:30 14.01.2020