Актуальна інформація про надання держпослуг у сфері міграції

Повідомляємо, що з 1 жовтня 2022 року збільшилася вартість адміністративного збору за надання адміністративних послуг міграційного характеру у зв’язку з внесенням змін у додаток до постанови Кабінету міністрів України від 2 листопада 2016 року № 770 «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції» та листа Головного управління державної міграційної служби України.

11:04 06.10.2022

Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років (далі – ОП).

10:53 06.10.2022

Придбати військові облігації у застосунку Дія – це зробити вклад, що працюватиме на вас та на Перемогу України

Під час воєнного стану Міністерство цифрової трансформації України продовжує впроваджувати нові послуги та сервіси в Дії, які є найнеобхіднішими та найактуальнішими для українців.

10:35 06.10.2022

Цьогоріч вступна кампанія до професійно-технічних закладів освіти триватиме до 1 листопада

Цьогоріч вступна кампанія до профтехосвіти триватиме до 1 листопада, однак 83 тис. 170 учнів, які вступили до закладів ПТО, вже розпочали навчання. Загалом близько 227 тис. здобувачів розпочали новий навчальний рік у професійно-технічних закладах освіти.

10:27 06.10.2022

Щиро дякуємо МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA за підтримку переселенців на території Делятинської ТГ!

Івано-Франківська філія МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA продовжує доставляти гуманітарну допомогу до притулків, де проживають ВПО.  Внутрішньо переміщені особи, що перебувають під опікою релігійної громади Різдва Пресвятої Богородиці в смт Делятин отримали: - 129 кг продуктів тривалого зберігання - 12 кг постільної білизни та покривал - 30 кг засобів гігієни  - 60 пляшок питної води

12:13 04.10.2022