Ремонт водогону Делятин-Любіжня триватиме кілька днів

До уваги користувачів водопостачання з водогону Делятин-Любіжня:  з другої половини дня 10 жовтня і впродовж ще кількох днів буде відсутнє водопостачання у зв'язку із ремонтними роботами. Проїзд по вул. Любіжня також закритий, об'їзд через вул. Погрібнич. Перепрошуємо за незручності. Просимо із розумінням поставитися до даної ситуації.

15:50 10.10.2022

Служба автомобільних доріг в області радить, як убезпечити водіння автомобіля в осінньо-зимовий період

З 1 жовтня до 1 травня, згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, денні ходові вогні або ближнє світло фар мають бути ввімкнені поза межами населених пунктів у будь-який час доби. Саме в цей період видимість через погодні умови знижується, а світловий день скорочується.

15:01 10.10.2022

Низькі зарплати під час війни не впливатимуть на розмір пенсії

Набув чинності Закон України від 15 серпня 2022 року № 2506-IX «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо оптимізації заробітної плати при обчисленні пенсії за періоди страхового стажу під час воєнного стану».

15:00 10.10.2022

Головне управління Пенсійного фонду України в області інформує

За даними Пенсійного фонду України станом на 05.10.2022 на фінансування пенсійних виплат пенсіонерам області спрямовано 96,08 млн гривень. Пенсії профінансовано через банківські установи на карткові рахунки пенсіонерів з датами виплат 4 жовтня, через відділення поштового зв’язку з датами виплат з 4 по 6 жовтня.

14:57 10.10.2022

Визначено порядок програм на чотирьох мультиплексах Івано-Франківської області

Відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення № 621 від 29 вересня 2022 року, внесені зміни до розподілу програм по мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5. Про це повідомив представник Національної ради в області Ігор Маслов.

14:38 10.10.2022