1 лютого відбудеться вебінар «Впровадження е-ТТН в Україні»

Увівторок, 1 лютого, об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні». Вебінар відбудеться за ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації.

08:40:30 27.01.2022

Увага! Карантин!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації через поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введенням «червоної зони» тимчасово обмежено виїзди працівників відділу обслуговування громадян №10 управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-франківській області до покращення епідеміологічних умов.

16:24:51 26.01.2022