Змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

Повідомляємо про те, що у зв’язку з внесенням змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 року №770 «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції» та листа ГУ ДМС України з 1 жовтня 2022 року збільшилася вартість адміністративного збору за надання адміністративних послуг у сфері міграції.

13:57:37 26.10.2022

Повідомляємо про те, що з 1 жовтня 2022 року збільшилася вартість адміністративного збору за надання адміністративних послуг у сфері міграції

Повідомляємо, що з 1 жовтня 2022 року збільшилася вартість адміністративного збору за надання адміністративних послуг у сфері міграції, у зв’язку з внесенням змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 року №770 «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції» та листа ГУ ДМС України.

14:09:13 12.10.2022

До уваги мешканців громади! Відновлено прийом документів на отримання адміністративних послуг у земельній сфері

Відповідно до наказу Держгеокадастру № 117 від 28.05.2022 р. «Про поновлення доступу до Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану адміністраторам центрів надання адміністративних послуг» у відділі Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради відновлено прийом документів на отримання адміністративних послуг у земельній сфері, а саме:

11:44:50 02.06.2022

Зустріч із представником пенсійного фонду у відділі ЦНАП в Делятині

Сьогодні у відділі Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради спеціаліст Надвірнянського відділу обслуговування (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області провела виїзний прийом.

15:52:12 01.06.2022