У відділ ЦНАП видано перший паспорт...

31 травня 2023 року у відділі ЦНАП Делятинської селищної ради видали перший паспорт громадянина України у формі ID-картки. Документ отримала мешканка Делятина - зміна прізвища після одруження.

09:47:16 31.05.2023

Оновлення матеріально-технічної бази у ЦНАП

Відділ Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради отримав 4 безконтактні зчитувачі ID-карток, які дадуть можливість використовувати новітні технології при наданні адміністративних послуг громадянам та оптимізують роботу відділу

15:12:21 23.11.2022

Представник Пенсійного Фонду України проводитиме прийом громадян в Делятині у відділі ЦНАП

До уваги жителів Делятинської ТГ: 24 листопада, у четвер в смт Делятин у відділі ЦНАП прийом громадян проводитиме працівник пенсійного Фонду України. Робота розпочнеться з 09.00 год. Запрошуємо всіх, у кого виникли питання, що стосуються призначення пенсій, виплат та нарахувань.

15:11:20 23.11.2022